Wyższa Szkoła komunikacji Społecznej w Gdynii

Uczelnia / Siedziba

W związku z remontem wieży kościelnej Parafi Najświętszego Serca Pana Jezusa, w naszym bezpośrednim sąsiedztwie, wejście do Uczelni jest możliwe jedynie od strony dziedzińca (mapka) tj. od ul. Armii Krajowej oraz od ul. Prałata Hilerego Jastaka. Za utrudnienia przepraszamy.

......................................................................................................................

Zajęcia w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni prowadzone są w budynku przy ul. Armii Krajowej 46 (wejście od ul. 3go Maja) usytuowanym w centrum miasta, co gwarantuje wygodną komunikację i łatwy dostęp do miejsc parkingowych. 

Siedziba Uczelni mieści się blisko dworca PKS, PKP i SKM (Gdynia Główna Osobowa) oraz przystanków autobusowych, a na bulwar nadmorski czy plażę miejską można dotrzeć spacerem w 5min. 

bulwar i plaż miejska w Gdyni

W dwóch budynkach znajduje się 8 sal wykładowych mogących pomieścić od 30 do 200 osób. Dodatkowo funkcjonuje też pracownia multimedialna wyposażona w 11 stanowisk komputerowych oraz biblioteka.

Pomieszczenia w budynku są klimatyzowane i w każdym jest instalowany przenośny sprzęt audiowizualny.

W całej szkole funkcjonuje również bezprzewodowy Internet dostępny dla wszystkich studentów WSKS.

Uczelnia stara się również zapewnić dobre warunki do nauki dla studentów niepełnosprawnych, systematycznie dostosowując budynek do ich potrzeb.


Wyświetl większą mapę